Doplňky do Microsoft Dynamics CRM

Microsoft Dynamics CRM a vytěžování dat

Doplňky do Microsoft Dynamics CRM - kliknutím zvětšit
ArtDataMiner

ART&MIS představuje Microsoft Dynamics CRM Addon pro vytěžování dat v rámci detailního formuláře záznamu. Umožňuje zobrazovat libovolná data přímo z databáze pomocí SQL dotazů, které se konfigurují přímo v entitě CRM. Uživatel tedy může na formuláři jednoho záznamu vidět potřebné informace z ostatních záznamů nejen té samé entity.

Podrobnější popis řešení a jeho funčností najdete zde...

 

Microsoft Dynamics CRM a Editovatelné subgridy

Doplňky do Microsoft Dynamics CRM - kliknutím zvětšit
Základní zobrazení Editovatelného subgridu

Připravili jsme pro Vás novou verzi Editovatelných subgridů pro Dynamics CRM. Prohlédněte si nový design tohoto Addonu s některými novými funkcemi a stáhněte si zkušební spravovaná řešení pro CRM.

Podrobnější popis řešení a jeho funčností najdete zde...

 

MICROSOFT Dynamics CRM a REGISTRY FIREM

ART&MIS představuje Microsoft Dynamics CRM Addon pro propojení s registry ekonomických subjektů a firem jako je ARES, MERK a CreditCheck a umožňuje tak v samém základu evidovat korektní informace o zákaznících, partnerech, konkurentech nebo kontaktních osobách.

 

Podrobnější popis řešení a jeho funčností najdete zde...

 

MICROSOFT DYNAMICS CRM A LEADY CZ

ART&MIS představuje Microsoft Dynamics CRM Addon pro komunikaci se službou Leady CZ. Služba Leady CZ umožňuje sledovat návštěvy a identifikovat návštěvníky na webových stránkách a z návštěv vytvářet do CRM např. Zájemce + Aktivity.

 

Podrobnější popis řešení a jeho funčností najdete zde...

Aktuality & novinky

29
10/2018

Realizované projekty

Doplnili jsme realizované projekty od roku 2002 do roku 2018
26
10/2018

Editovatelný Subgrid pro Dynamics CRM

Podívejte se na náhledy Editovatelného Subgridu v novém designu a s novými funkcemi. Můžete si také vyzkoušet nová řešení pro Dynamics CRM.
11
08/2015

Doplněk pro vytěžování dat

Připravili jsme nový doplněk do CRM, díky kterému lze na formuláři záznamu nebo ve zvláštní HTML stránce zobrazit libovolná data přímo z databáze.
24
07/2012

Dynamics CRM ARES Konektor

Vždy je důležité mít korektní informace o evidovaných společnostech a jejich statutárních zástupcích. K tomu velice dobře poslouží náš ARES konektor, který pracné vyhledávání identifikačních a kontaktních údajů udělá za vás. Vyvužívá pro to službu MFČR ARES.
24
07/2012

Dynamics CRM CrediCheck Konektor

Služba CreditCheck do jedné databáze nepřetržitě agreguje data o všech českých firmách z většiny dostupných informačních zdrojů (Insolvenční rejstřík, dlužníci VZP….). Při výběru zdrojů se zaměřuje na data využitelná pro credit risk management. Denně takto zaktualizuje až statisíce dokumentů k desítkám tisíc firem.

© ART&MIS, s.r.o. 2011