Pražská plynárenská (PPAS) 2003 - 2005

Pražská plynárenská (PPAS) 2003 - 2005

Stručný popis projektu

Implementace CRM na bázi Oracle Siebel CRM. Projekt byl rozdělen do několika fází implementace. Aplikace primárně sloužila pro obchodování s plynem jak pro oblast velkých zákazníků, tak i pro oblast malých spotřebitelů a domácností.

Klíčovou motivací pro uskutečnění projektu byla postupná deregulace trhu s plynem a příprava na vznikající konkurenční prostředí, jak v oblasti obchodu, tak i služeb. Projekt byl řízen společností NextiraOne.

 

 

Rozsah prováděných prací

  • Business analýza obchodních a servisních procesů
  • Definice uživatelských požadavků
  • Rozdílová analýza
  • Návrh řešení v aplikačním prostředí Oracle Siebel CRM
  • Koordinace vývojového týmu
  • Testování funkčností a přenos znalostí na zákazníka
  • Podpora provozu

 

 

O společnosti

Společnost Pražská plynárenská patří dlouhodobě mezi nejvýznamnější tuzemské dodavatele energií.

Aktuality & novinky

29
10/2018

Realizované projekty

Doplnili jsme realizované projekty od roku 2002 do roku 2018
26
10/2018

Editovatelný Subgrid pro Dynamics CRM

Podívejte se na náhledy Editovatelného Subgridu v novém designu a s novými funkcemi. Můžete si také vyzkoušet nová řešení pro Dynamics CRM.
11
08/2015

Doplněk pro vytěžování dat

Připravili jsme nový doplněk do CRM, díky kterému lze na formuláři záznamu nebo ve zvláštní HTML stránce zobrazit libovolná data přímo z databáze.
24
07/2012

Dynamics CRM ARES Konektor

Vždy je důležité mít korektní informace o evidovaných společnostech a jejich statutárních zástupcích. K tomu velice dobře poslouží náš ARES konektor, který pracné vyhledávání identifikačních a kontaktních údajů udělá za vás. Vyvužívá pro to službu MFČR ARES.
24
07/2012

Dynamics CRM CrediCheck Konektor

Služba CreditCheck do jedné databáze nepřetržitě agreguje data o všech českých firmách z většiny dostupných informačních zdrojů (Insolvenční rejstřík, dlužníci VZP….). Při výběru zdrojů se zaměřuje na data využitelná pro credit risk management. Denně takto zaktualizuje až statisíce dokumentů k desítkám tisíc firem.

© ART&MIS, s.r.o. 2011